طراحی اپلیکیشن موبایل

فناوری اطلاعات ستوده طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

ارسال شده توسط داوود ستوده راد

اگر  اپلیکیشن موبایل داشته باشید چقدر سود می کنید ؟

 

طبق آماری که وزیر ارتباطات در سال ۹۴داده است ،۷۱ میلیون ایرانی از موبایل استفاده می کنند. که ۲۷ میلیون ان گوشی هوشمند استفاده می کنند !!!!

منبع سایت الف

اگر می خواهید جواب این سوال رو بدانید ادامه مطالب را بخوانید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

ما علاوه بر طراحی اپلیکیشن موبایل ، به شما مشاوره تخصصی برای بازده ای  مناسب  درآمد از این اپلیکیشن موبایل شما می دهیم .

 

چرا؟

 

نتایج یک بررسی بسیار وسیع که بر روی ده هزار توسعه دهنده ی اپلیکیشن های موبایل در سرتاسر جهان صورت پذیرفته است. منجر به انتشار حقایق ناخوشایند و ناامید کننده یی شده است . و بر مبنای آن این احتمال که اپلیکیشن توسعه داده شده توسط شما نتواند هرگز موفقیتی کسب کند بسیار بالا است. شاید تصور کنید در بازاری شلوغ و درنده خو مانند بازار اپلیکیشن ها دشواری امری مانند به نتیجه رسیدن و استوار شدن عادی باشد. ولی آمار و ارقام بسیار نا امید کننده تر هستند تنها ۲ درصد از توسعه دهندگان حاضر در بازار اپلیکیشن ها موبایل ۵۰ درصد درآمد حاصل از این بازار را در اختیار خود دارند.

توزیع درآمد به شکل بسیار ناعادلانه یی صورت گرفته و ۱.۶ درصد از اپلیکیشن نویسان چندین برابر ۹۸.۴ درصد باقی درآمد کسب می کنند. قسمت شوکه کننده در این بخش جای گرفته است که ۴۷ درصد از توسعه دهندگان ابداً درآمدی کسب نمی کنند .یا آنچه که به دست می آورند حتی از ماهی ۱۰۰ دلار نیز کمتر است.

 

با این تفاسیر به سادگی می توان درک کرد که چرا در اپ استور یا همان فروشگاه آنلاین اپلیکیشن های کمپانی اپل میلیون ها اپ به حال خود رها شده اند. اگر شما جز اولین های حاضر در این بازار نباشید یا پیش از این نامی برای خود دست و پا نکرده باشید.معرفی محصولتان و رساندنش به قله ی موفقیت کاریست بسیار دشوار و نشدنی و ممکن است هرگز کسی به حضور شما توجهی نکند. بازار اپلیکیشن های تلفن های هوشمند به حدی شوم و خشن است که حقایق رایج در مورد سایر بازارهای نرم افزاری را نیز بر نمی تابد.

 

ما فقط یک اپلیکشین موبایل طراحی نمی کنیم ، مشاوره و بازاریابی اپلیکیشن شما رو هم انجام میدهیم.

 

مراحل طراحی اولیه اپلیکیشن موبایل عبارتند از:

  • بررسی و تحلیل ایده اولیه.
  • ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری.
  • طراحی و پیاده سازی طرح گرافیکی اپلیکیشن.
  • برنامه نویسی و کدنویسی نرم افزار.
  • اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما (یا بخش مدیریت)
  • آزمایش اولیه نرم افزار بر روی بن سازه های مختلف.
  • رفع اشکالات احتمالی.
  • انتشار نرم افزار و ارائه راهکارهای بازاریاب.

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

 

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر است ؟

ما قیمت بر اساس ایده و طرح شما می دهیم . فرض بگیرید یه اپلیکیشن فروشگاهی می خواهید و گزینه های مد نظر شماست. ما اول آنالیز می کنیم زمان کدنویسی و طراحی و هزینه های دیجیتال مارکتیگ را بررسی می کنیم و بعد قیمت را به شما می دهیم .

 

چرا ؟

 

چون حرفه ای برخورد می کنیم . اگر می خواهید ما را مقایسه کنید از همین کار  که شما را بدون هیچ آنالیز تجاری و سود دهی قبول نمی کنیم ، می تواند بهترین دلیل باشد.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

امکانات پایه طراحی اپلیکیشن موبایل :

اصول اصلی کار ما این است که در یک پکیج طراحی سایت که انجام می دهیم یک اپلیکیشن موبایل و ربات تلگرام بر اساس نیاز های مشتری طراحی کنیم و ارایه بدهیم.

 

اما

اگر فقط طراحی اپلیکیشن موبایل دارید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

 

جهت دیدن روزمه آنلاین طراح سایت اینجا کلیک کنید

 

 

دیدگاه های خود را برای ما بزارید ، ما سوالات و نظرات شما را بی پاسخ نخواهیم گذاشت.

  • دی 27, 1394

برای ورود به آموزشگاه آنلاین کسب وکار و آزمون آنلاین

اینجا کلیک کنید